Edukacja L-3

Zagadnienia specjalizacyjne i uzupełniajace dla specjalności TOB Więcej

Nauka L-3

Co roku odbywa się cykliczna konferencja „Inżynieria przedsięwzięć budowlanych”  Więcej

Projekty L-3

Kurs intensywny (IP - Intensive Programme) programu Erasmus to krótki cykl zajęć dydaktycznych  Więcej

W dniu 23.03.2017r.  prof. Edyta Plebankiewicz odwiedziła Wydział Zarządzania i Konstrukcji Uniwersytetu Tsinghua w Chinach

Celem wizyty było omówienie dalszej współpracy obu stron, wymiany studentów i pracowników naukowych oraz wspólnych badań naukowych. Ponadto, prof. Plebankiewicz poprowadziła seminarium dla studentów zorganizowane przez Pana Wu Jing'a na którym przedstawiła obszary badań naukowych realizowane w Instytucie L-3 PK  i możliwości jakie oferuje nasza jednostka w zakresie kształcenia studentów.

W wizycie ze strony polskiej brali udział ponadto Agnieszka Leśniak, Michał Juszczyk i Krzysztof Zima a ze strony Uniwersytetu Tsinghua Fang Dongping, Guo Hongling, Li Nan.