izwbit

Edukacja L-3

Zagadnienia specjalizacyjne i uzupełniajace dla specjalności TOB Więcej

Nauka L-3

Co roku odbywa się cykliczna konferencja „Inżynieria przedsięwzięć budowlanych”  Więcej

Projekty L-3

Kurs intensywny (IP - Intensive Programme) programu Erasmus to krótki cykl zajęć dydaktycznych  Więcej

16.05.2017 r. Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej zorganizował „Dzień Lądowca”. Program obejmował wiele atrakcji, aby każdy znalazł coś dla siebie m.in.: prelekcje na temat bezpiecznej pracy w budownictwie, prawidłowy montaż rusztowania (bezpieczne rusztowanie), pierwsza pomoc poszkodowanemu, który uległ upadkowi z wysokości. Więcej informacji i fotorelacja.